Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kolpak aftermarket .
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak 53147-2565
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 53147-2565 Door Gasket 32" X 78 1/2"
Item:
#1183841
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 53147-2565 |
| Manufacturer Part # | 53147-2565 |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 19" |
| Weight | 2.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 53147-2565 Door Gasket 32" X 78 1/2"
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 53147-2565 78-1/2" X 32" X 78-1/2", Gray 3 Sided Lh, Mount Dart, Mag 5/8 Base 1" H 9/16", Vollrath

