Free Shipping
Free Shipping
$1,204.21
$2,362.00
Compare Price
You save
$1,157.79
(49%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 58843 Cup/lid Dispenser 4 Cadj 3 3 T Holders
Item:
#2230846
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 58843 |
| Manufacturer Part # | 58843 |
| Height | 24" |
| Width | 23.25" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 63.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 58843 Cup/lid Dispenser 4 Cadj 3 3 T Holders
$1,204.21
$2,362.00
You save
$1,157.79
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 58843 Cup/lid Dispenser 4 Cadj 3 3 T Holders