$102.54/Pack
$201.10
Compare Price
You save
$98.56
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 59841 Element Quartz 120v 875w Pk/2
Item:
#1151388
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 59841 |
| Manufacturer Part # | 59841 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 59841 Element Quartz 120v 875w Pk/2
$102.54/Pack
$201.10
You save
$98.56
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 59841 Element Quartz 120v 875w Pk/2

