Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 59880
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 59880 Heat Elements 15 3/8 80v 600w 2 Pack
Item:
#1531065
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 59880 |
| Manufacturer Part # | 59880 |
| Height | 3.1" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 28.65" |
| Weight | 56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 59880 Heat Elements 15 3/8 80v 600w 2 Pack
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 59880 Heat Elements 15 3/8 80v 600w 2 Pack