$20.95
$33.60
Compare Price
You save
$12.65
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 5IPH25 Induction Well Pan Half 2 1/2 In Deep
Item:
#2230196
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 5IPH25 |
| Manufacturer Part # | 5IPH25 |
| Height | 2.5" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 10.38" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 5IPH25 Induction Well Pan Half 2 1/2 In Deep
$20.95
$33.60
You save
$12.65
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 5IPH25 Induction Well Pan Half 2 1/2 In Deep