$29.79
$47.80
Compare Price
You save
$18.01
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 5IPH40 Induction Well Pan Half 4 In Deep
Item:
#2230355
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 5IPH40 |
| Manufacturer Part # | 5IPH40 |
| Height | 4" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 10.38" |
| Weight | 2.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 5IPH40 Induction Well Pan Half 4 In Deep
$29.79
$47.80
You save
$18.01
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 5IPH40 Induction Well Pan Half 4 In Deep