$399.02
$489.16
Compare Price
You save
$90.14
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 630306-2 Control Box Ce Drop In
Item:
#1532040
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 630306-2 |
| Manufacturer Part # | 630306-2 |
| Height | 4.75" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 12.05" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 630306-2 Control Box Ce Drop In
$399.02
$489.16
You save
$90.14
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 630306-2 Control Box Ce Drop In