$17.33
$27.80
Compare Price
You save
$10.47
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 6422120 1 Oz Spoodle Perf Bk
Item:
#1321981
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 6422120 |
| Manufacturer Part # | 6422120 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 6422120 1 Oz Spoodle Perf Bk
$17.33
$27.80
You save
$10.47
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 6422120 1 Oz Spoodle Perf Bk
