$14.54
$23.31
Compare Price
You save
$8.77
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 64400 Spoon Basting S/s Solid 11.75
Item:
#484498
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 64400 |
| Manufacturer Part # | 64400 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Republic of Korea |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 64400 Spoon Basting S/s Solid 11.75
$14.54
$23.31
You save
$8.77
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 64400 Material Stainless Steel, Length 11 3/4", 298 Mm, Type One-piece Construction, Nsf Certified Y
