$2.38
$3.00
Compare Price
You save
$0.62
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 660 Screw Blade Tp Lin
Item:
#1332275
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 660 |
| Manufacturer Part # | 660 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Weight | 0.04 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 660 Screw Blade Tp Lin
$2.38
$3.00
You save
$0.62
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 660 Screw Blade Tp Lin
