$153.99
$247.11
Compare Price
You save
$93.12
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie -67540 40 Qt Aluminum Stock Pot
Item:
#1914453
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | -67540 |
| Manufacturer Part # | -67540 |
| Height | 15" |
| Width | 14" |
| Depth | 18.28" |
| Weight | 7.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie -67540 40 Qt Aluminum Stock Pot
$153.99
$247.11
You save
$93.12
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie -67540 40 Qt Aluminum Stock Pot