Free Shipping
Free Shipping
$797.48
$1,407.80
Compare Price
You save
$610.32
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 72176 Soup Kettlecooker Warmer
Item:
#2230864
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 72176 |
| Manufacturer Part # | 72176 |
| Height | 11.5" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 24.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 72176 Soup Kettlecooker Warmer
$797.48
$1,407.80
You save
$610.32
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 72176 Soup Kettlecooker Warmer