$10.36
$17.71
Compare Price
You save
$7.35
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 7341C Lid 1 1/2qt
Item:
#2230901
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 7341C |
| Manufacturer Part # | 7341C |
| Height | 2" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 7341C Lid 1 1/2qt
$10.36
$17.71
You save
$7.35
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 7341C Lid 1 1/2qt