Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 8013058
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 8013058 Custom Cup Dispenser Gasket
Item:
#1532166
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 8013058 |
| Manufacturer Part # | 8013058 |
| Height | 0.45" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 8013058 Custom Cup Dispenser Gasket
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 8013058 Custom Cup Dispenser Gasket
