Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 8600-27
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 8600-27 Wing Nut Faucet
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 8600-27 |
| Manufacturer Part # | 8600-27 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 8600-27 Faucet Wing Nut Black, Bunn Icd-3s Icd3 Soft Heat Server T3 T3a T6 T6a, Tb3q-lp Tdo-4 Tdo-5 Tdr-3 Tdr-5 Tds-3s Tds-5s Tds3, Tds5 Thermofresh

