$13.58
$21.80
Compare Price
You save
$8.22
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie 93600 Cover Steam Table Pan Sixth
Item:
#484169
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 93600 |
| Manufacturer Part # | 93600 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie 93600 Cover Steam Table Pan Sixth
$13.58
$21.80
You save
$8.22
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 93600 Material Stainless Steel W/ Handle, Size Sixth ., Nsf Certified Y
