$96.28
$113.30
Compare Price
You save
$17.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Belshaw .
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw B200911
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie B200911 Control Speed
Item:
#1141557
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B200911 |
| Manufacturer Part # | B200911 |
| Height | 0.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie B200911 Control Speed
$96.28
$113.30
You save
$17.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B200911 Speed Control Potentiometer, Holman, Oven Mm14 Qm14, Toaster 418hx
