$55.83
$68.43
Compare Price
You save
$12.60
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie B300012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie B300012 Ct4 Toast Chute
Item:
#1532047
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B300012 |
| Manufacturer Part # | B300012 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 25" |
| Weight | 3.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie B300012 Ct4 Toast Chute
$55.83
$68.43
You save
$12.60
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B300012 Ct4 Toast Chute
