$82.21
$100.78
Compare Price
You save
$18.57
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie B300013
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie B300013 Ct4 18 Toast Chute
Item:
#1531077
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B300013 |
| Manufacturer Part # | B300013 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie B300013 Ct4 18 Toast Chute
$82.21
$100.78
You save
$18.57
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B300013 Ct4 18 Toast Chute
