$27.89
$34.20
Compare Price
You save
$6.31
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie B400381 Load Up Rack Wire Ct4
Item:
#1532187
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B400381 |
| Manufacturer Part # | B400381 |
| Height | 2.3" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie B400381 Load Up Rack Wire Ct4
$27.89
$34.20
You save
$6.31
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B400381 Load Up Rack Wire Ct4