$75.95
$93.10
Compare Price
You save
$17.15
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie B401211
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie B401211 Motor Fan
Item:
#1531081
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B401211 |
| Manufacturer Part # | B401211 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie B401211 Motor Fan
$75.95
$93.10
You save
$17.15
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B401211 Motor Fan
