$59.39
$72.80
Compare Price
You save
$13.41
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie BCO-10 Gear 1 1/2 Bco 4 5 60&70
Item:
#2233082
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | BCO-10 |
| Manufacturer Part # | BCO-10 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie BCO-10 Gear 1 1/2 Bco 4 5 60&70
$59.39
$72.80
You save
$13.41
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie BCO-10 Gear 1 1/2 Bco 4 5 60&70
