Free Shipping
Free Shipping
$1,380.34
$2,436.71
Compare Price
You save
$1,056.37
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie CBGMD-24 24 In Md Gas Charbroiler
Item:
#2230459
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | CBGMD-24 |
| Manufacturer Part # | CBGMD-24 |
| Height | 19.29" |
| Width | 39.37" |
| Depth | 33.46" |
| Weight | 212.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie CBGMD-24 24 In Md Gas Charbroiler
$1,380.34
$2,436.71
You save
$1,056.37
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie CBGMD-24 24 In Md Gas Charbroiler