Free Shipping
Free Shipping
$1,127.81
$1,990.91
Compare Price
You save
$863.10
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie CT2H-120250 120v Conveyor Toaster Replaces 10040
Item:
#2231193
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | CT2H-120250 |
| Manufacturer Part # | CT2H-120250 |
| Height | 15.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 22" |
| Weight | 44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie CT2H-120250 120v Conveyor Toaster Replaces 10040
$1,127.81
$1,990.91
You save
$863.10
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie CT2H-120250 120v Conveyor Toaster Replaces 10040