Free Shipping
Free Shipping
$1,975.70
$3,487.71
Compare Price
You save
$1,512.01
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie CT4B-2081200 208v Conv Bagel Toaster Replaces 10201
Item:
#2235113
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | CT4B-2081200 |
| Manufacturer Part # | CT4B-2081200 |
| Height | 18.5" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie CT4B-2081200 208v Conv Bagel Toaster Replaces 10201
$1,975.70
$3,487.71
You save
$1,512.01
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie CT4B-2081200 208v Conv Bagel Toaster Replaces 10201