$180.23
$294.60
Compare Price
You save
$114.37
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie CTCL-4B 4 Comp Lid Organizer
Item:
#2230847
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | CTCL-4B |
| Manufacturer Part # | CTCL-4B |
| Height | 6.5" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 8.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie CTCL-4B 4 Comp Lid Organizer
$180.23
$294.60
You save
$114.37
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie CTCL-4B 4 Comp Lid Organizer