Free Shipping
Free Shipping
$1,490.20
$2,435.80
Compare Price
You save
$945.60
(39%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie ELBC-1 Euro Bakery Case
Item:
#2231031
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | ELBC-1 |
| Manufacturer Part # | ELBC-1 |
| Height | 32.5" |
| Width | 48" |
| Depth | 34" |
| Weight | 48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie ELBC-1 Euro Bakery Case
$1,490.20
$2,435.80
You save
$945.60
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie ELBC-1 Euro Bakery Case