Free Shipping
Free Shipping
$10,228.11
$18,055.71
Compare Price
You save
$7,827.60
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie GGHDT-72 72 In Hd Flat Top Gas Gri Ddle
Item:
#2230712
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | GGHDT-72 |
| Manufacturer Part # | GGHDT-72 |
| Height | 20.47" |
| Width | 75.2" |
| Depth | 37.4" |
| Weight | 767.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie GGHDT-72 72 In Hd Flat Top Gas Gri Ddle
$10,228.11
$18,055.71
You save
$7,827.60
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie GGHDT-72 72 In Hd Flat Top Gas Gri Ddle