$2.22
$3.56
Compare Price
You save
$1.34
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln .
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln HHCS0.375-24X1.000SS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie HHCS0.375-24X1.000SS Screw Hex Head 3/8" 24x1" Ss
Item:
#1179272
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | HHCS0.375-24X1.000SS |
| Manufacturer Part # | HHCS0.375-24X1.000SS |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie HHCS0.375-24X1.000SS Screw Hex Head 3/8" 24x1" Ss
$2.22
$3.56
You save
$1.34
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie HHCS0.375-24X1.000SS Length 1", Thread 45359
