$444.23
$726.11
Compare Price
You save
$281.88
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie KDC1418-4R-06 4 Tier Display Case Kd Rear Door
Item:
#2230849
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | KDC1418-4R-06 |
| Manufacturer Part # | KDC1418-4R-06 |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie KDC1418-4R-06 4 Tier Display Case Kd Rear Door
$444.23
$726.11
You save
$281.88
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie KDC1418-4R-06 4 Tier Display Case Kd Rear Door