Free Shipping
Free Shipping
$1,001.83
$1,637.51
Compare Price
You save
$635.68
(39%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie T3600 Full Size Chafer Rolltop D Lux
Item:
#2230912
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | T3600 |
| Manufacturer Part # | T3600 |
| Height | 13.5" |
| Width | 29.25" |
| Depth | 20" |
| Weight | 31.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie T3600 Full Size Chafer Rolltop D Lux
$1,001.83
$1,637.51
You save
$635.68
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie T3600 Full Size Chafer Rolltop D Lux