KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie TR12HH
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie TR12HH Rack Glass Rack Max 30
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | TR12HH |
| Manufacturer Part # | TR12HH |
| Height | 2" |
| Width | 20" |
| Depth | 20" |
| Weight | 7.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie TR12HH Material Plastic, Length 19 3/4", 502 Mm, Width 19 3/4", 502 Mm, Height 7 1/4", 184 Mm, Type 3 1/4" X 3 1/4" (83mm X 83mm) Compartments
