$24.23
$39.60
Compare Price
You save
$15.37
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie TR13 Dish Rack Cover Traex Full Size
Item:
#1326385
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | TR13 |
| Manufacturer Part # | TR13 |
| Height | 1.5" |
| Width | 20" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie TR13 Dish Rack Cover Traex Full Size
$24.23
$39.60
You save
$15.37
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie TR13 Material Plastic, Weight 1.87 Lb
