Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie -TR15
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie -TR15 Rack Combo Full Size Beige
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | -TR15 |
| Manufacturer Part # | -TR15 |
| Height | 4" |
| Width | 19" |
| Depth | 19" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie -TR15 Color Beige, Material Plastic, Length 19-3/4", 502 Mm, Width 19-3/4", 502 Mm, Height 4-1/8", 105 Mm, Type Half Open Rack, Nsf Certified Y

