Free Shipping
Free Shipping
$2,334.90
$4,121.80
Compare Price
You save
$1,786.90
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie VBBC3-37-A 2.1 Gal 3 Comp Drink Agitator Bowl Circulatio
Item:
#2231137
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | VBBC3-37-A |
| Manufacturer Part # | VBBC3-37-A |
| Height | 27.25" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie VBBC3-37-A 2.1 Gal 3 Comp Drink Agitator Bowl Circulatio
$2,334.90
$4,121.80
You save
$1,786.90
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie VBBC3-37-A 2.1 Gal 3 Comp Drink Agitator Bowl Circulatio