Free Shipping
Free Shipping
$3,166.26
$5,589.40
Compare Price
You save
$2,423.14
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie VBBE4-37-F 5.3 Gal 4 Comp Drink Fountain Spray Circulati
Item:
#2231037
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | VBBE4-37-F |
| Manufacturer Part # | VBBE4-37-F |
| Height | 30" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 126 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie VBBE4-37-F 5.3 Gal 4 Comp Drink Fountain Spray Circulati
$3,166.26
$5,589.40
You save
$2,423.14
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie VBBE4-37-F 5.3 Gal 4 Comp Drink Fountain Spray Circulati