$2.27
$3.71
Compare Price
You save
$1.44
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie VOL2212-13
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie VOL2212-13 Bottle Squeeze Twin Tip 12oz
Item:
#1138368
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | VOL2212-13 |
| Manufacturer Part # | VOL2212-13 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie VOL2212-13 Bottle Squeeze Twin Tip 12oz
$2.27
$3.71
You save
$1.44
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie VOL2212-13 Color Clear, Capacity 12 Fl Oz, 355 Ml, Type Twin-tip
