$47.19
$59.50
Compare Price
You save
$12.31
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie VOL4358410-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie VOL4358410-2 Buzzer Assy 120v
Item:
#1152215
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | VOL4358410-2 |
| Manufacturer Part # | VOL4358410-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie VOL4358410-2 Buzzer Assy 120v
$47.19
$59.50
You save
$12.31
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie VOL4358410-2 Buzzer Assy 120v
