Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vollrath/Idea-Medalie VOL47090 French Whip 10 In Hd Heavy Wire
Item:
#1326856
Technical details
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | VOL47090 |
| Manufacturer Part # | VOL47090 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vollrath/Idea-Medalie VOL47090 French Whip 10 In Hd Heavy Wire
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie VOL47090 French Whip 10 In Hd Heavy Wire
