Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket .
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 00-944360-R000A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-944360-R000A Pilot Assembly Right
Item:
#1148951
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944360-R000A |
| Manufacturer Part # | 00-944360-R000A |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 00-944360-R000A Pilot Assembly Right
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944360-R000A Pilot Assembly Right

