Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-944489-00030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-944489-00030 Burner 30 000 Btu
Item:
#1207619
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944489-00030 |
| Manufacturer Part # | 00-944489-00030 |
| Height | 3.5" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 9.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-944489-00030 Burner 30 000 Btu
$591.86
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944489-00030 Burner 30 000 Btu

