Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart .
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-944959-00005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-944959-00005 O Ring Drain Pipe Cef
Item:
#1533661
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-944959-00005 |
| Manufacturer Part # | 00-944959-00005 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-944959-00005 O Ring Drain Pipe Cef
$12.99
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-944959-00005 O Ring Drain Pipe Cef
