Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart .
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-945453
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-945453 Lamp Assembly 12 Volt 5 Watt
Item:
#1842742
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-945453 |
| Manufacturer Part # | 00-945453 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-945453 Lamp Assembly 12 Volt 5 Watt
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-945453 Lamp Assembly 12 Volt 5 Watt