Free Shipping
Free Shipping
$1,070.87
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart .
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-947750
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-947750 Motor Convection Fan 250w
Item:
#1533669
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-947750 |
| Manufacturer Part # | 00-947750 |
| Height | 10.7" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 14.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-947750 Motor Convection Fan 250w
$1,070.87
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-947750 Motor Convection Fan 250w