Free Shipping
Free Shipping
$1,568.89
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-956368-000G1 Box Control Assy Lh Gbd F
Item:
#1207781
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-956368-000G1 |
| Manufacturer Part # | 00-956368-000G1 |
| Height | 6.7" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 1.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-956368-000G1 Box Control Assy Lh Gbd F
$1,568.89
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-956368-000G1 Box Control Assy Lh Gbd F

