Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart .
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-957982-000G4
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-957982-000G4 Drawer Assy Thermal Grd S/s
Item:
#1198217
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-957982-000G4 |
| Manufacturer Part # | 00-957982-000G4 |
| Height | 2.7" |
| Width | 14.05" |
| Depth | 26.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-957982-000G4 Drawer Assy Thermal Grd S/s
$436.51
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-957982-000G4 Drawer Assy Thermal Grd S/s
