$98.75
$187.32
Compare Price
You save
$88.57
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-958475
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-958475 Hi Limit
Item:
#1148906
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-958475 |
| Manufacturer Part # | 00-958475 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 00-958475 Hi Limit
$98.75
$187.32
You save
$88.57
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-958475 Hi Limit


