Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-959784-00001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-959784-00001 Hinge Female
Item:
#1278067
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-959784-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-959784-00001 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-959784-00001 Hinge Female
$31.54
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-959784-00001 Hinge Female

