Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart .
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-960621
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-960621 Housing Blower Wheel
Item:
#1533606
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-960621 |
| Manufacturer Part # | 00-960621 |
| Height | 3" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 1.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-960621 Housing Blower Wheel
$230.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-960621 Housing Blower Wheel
