Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-960904
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-960904 Temperature Probe Assy.
Item:
#1259733
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-960904 |
| Manufacturer Part # | 00-960904 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-960904 Temperature Probe Assy.
$192.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-960904 Temperature Probe Assy.


